
Wilt u met uw Lions Club actie voeren voor Fight for Sight? Meldt uw actie dan ruim van tevoren aan bij Wilde Ganzen. Download hier het speciale aanvraagformulier.
Uw actie wordt door Wilde Ganzen gesteund. Dit betekent dat het resultaat van uw actie met een factor van 1,5 vermenigvuldigd wordt. Bij een inbreng van 1 Euro legt WG 0,5 Euro bij.
Alle publiciteitsuitingen in het kader van de actie dragen naam en beeldmerk van Fight for Sight en Wilde Ganzen.

Vanaf 1 januari 2009 kunnen weer nieuwe aanvragen in het kader van de vermeerderingsactie binnen Fight for Sight worden ingediend. In verband met de beperkt beschikbare middelen is er een /ranking/ systeem ingevoerd, waarbij iedere maand de aanvragen op basis van kwaliteit met elkaar vergeleken worden. De kwaliteit van de bijdrage aan het draagvlak voor ontwikkelingssamenwerking in Nederland en de kwaliteit van de projecten in ontwikkelingslanden zullen daarbij even zwaar wegen. De beste aanvragen van iedere maand worden gehonoreerd. Daartoe dient u als aanvragende Lions Club slechts vraag 3 At/m L van het aanvraagformulier in te vullen. Het is raadzaam de rankingcriteria alsmede de toelichting op het formulier tevoren te lezen.